Stilearredo

Teksti pershkrues

Indirizzo

Autostrada Tirane-Durres, Km. 7, Rruga Dytesore, prane Alumil, 1051 Kashar, Tirane

Email: info@stilearredo.eu
tel: +355(0) 42420785

ABAZHURE MODEL AL.AL

Pershkrim

Kompozim i perbere nga nje abazhur alumini i lyer me te bardhe dhe llampa muri me ndricim LED.

AL.ALAL.AP

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ABAZHURE MODEL AL.AL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *