Stilearredo

Teksti pershkrues

Indirizzo

Autostrada Tirane-Durres, Km. 7, Rruga Dytesore, prane Alumil, 1051 Kashar, Tirane

Email: info@stilearredo.eu
tel: +355(0) 42420785

ABAZHURE MODEL AL.EX

Pershkrim

Koleksion i perbere nga ambazhure qe varen, me srukture metalike dhe prej xhami.

Mundesi kompozimi sipas deshires.

ex 1ex 2ex 3ex 4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ABAZHURE MODEL AL.EX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *