Stilearredo

Teksti pershkrues

Indirizzo

Autostrada Tirane-Durres, Km. 7, Rruga Dytesore, prane Alumil, 1051 Kashar, Tirane

Email: info@stilearredo.eu
tel: +355(0) 42420785

ABAZHURE MODEL AL.FA

Pershkrim

Abazhure qe varen me strukture metalike dhe llampa kristali.

Modele, ngjyra dhe dimensione te ndryshme.

fafa 3fa 2

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ABAZHURE MODEL AL.FA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *