Stilearredo

Teksti pershkrues

Indirizzo

Autostrada Tirane-Durres, Km. 7, Rruga Dytesore, prane Alumil, 1051 Kashar, Tirane

Email: info@stilearredo.eu
tel: +355(0) 42420785

SET KOMO&KOMEDINA MODEL KI.CO

Pershkrim

Ky set perbehet nga dy komedina me dy sirtare, komo me nga tre sirtare,

komo te larta me nga kater sirtare dhe nje raft.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SET KOMO&KOMEDINA MODEL KI.CO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *