Stilearredo

Teksti pershkrues

Indirizzo

Autostrada Tirane-Durres, Km. 7, Rruga Dytesore, prane Alumil, 1051 Kashar, Tirane

Email: info@stilearredo.eu
tel: +355(0) 42420785

SET KOMO&KOMEDINA MODEL KI.TE

Pershkrim

Ky set perbehet nga gjashte modele, komedina me nga nje sirtar dhe nje raft,

komo me nga dy sirtare dhe nje raft. Komo te larta me kater sirtare dhe nje raft.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SET KOMO&KOMEDINA MODEL KI.TE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *