Stilearredo

Teksti pershkrues

Indirizzo

Autostrada Tirane-Durres, Km. 7, Rruga Dytesore, prane Alumil, 1051 Kashar, Tirane

Email: info@stilearredo.eu
tel: +355(0) 42420785

SET KOMO&KOMEDINA MODEL KI.COV

Pershkrim

Ky set perbehet nga tre modele, komedina me dy sirtare,

komo me tre sirtare dhe komo e larte me gjashte sirtare.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SET KOMO&KOMEDINA MODEL KI.COV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *